Güvenlik Kontrol Listesi – Güvenli ve eğlenceli bir aile yol gezisi

yol gezileri için nihai rehber, her Amerikan ailesinin temel bir tatilidir. Bu uzun sürücüler, ailelerimizin şirketinin tadını çıkarmamız ve daha yakın büyümemize izin verirken, aynı zamanda yeni ve heyecan verici şeyler görme şansı veriyor. Her yıl gelişen ve büyüyen bir gelenek ve hepimizin iyi yol gezileri anıları olmasına rağmen, arabanızın hemen altında bu tehlike de var. Ya gazınız biterse? Ya birisi cüzdanınızı çalarsa ve yiyecek veya yakıt almanın bir yolu yoksa? Bir otomobil kazasına girerseniz ne olur? Bu endişelerin hepsi geçerlidir, ancak neyse ki hepsine hazırlanabilirsiniz.

Hazır ve güvenli kalırken yolculuğunuzda nasıl bir patlama yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

İlk yardım kiti

Ne yazık ki, satın aldığınızda otomobilinize ilk yardım kiti koyamazsınız ve sonsuza dek iyi kalmasını umabilirsiniz. Bandaidler kurutulur, ilaç gücü kaybeder ve işler kaybolur. Her yolculuktan önce, ilk yardım kitinizi inceleyin ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğundan emin olun. Çıplak minimum bandaid, gazlı bez ve aspirin olacaktır. Buradan dezenfektanlar, böcek kovucu, güneş koruyucu, küçük makas, plastik eldiven, tıbbi maskeler ve sıhhi mendillere devam edebilirsiniz. Durumunuza bağlı olarak daha fazlasını ekleyebilirsiniz, ancak bir kaza durumunda kaynaklara hazırlanmak çok önemlidir.

Arabada biraz nakit tut

Hemen hemen herkes bir cüzdan kaybeder veya yaşamları boyunca çalınır. İyi olacağımızı varsayabiliriz, çünkü bir alanı biliyoruz veya eşyalarımıza iyi bakıyoruz, ancak kazalar oluyor. Arabanızda küçük nakit tutarak iyi bir yedeklemeniz olduğundan emin olun. Çoğu yerde bir gaz tankı veya bir aile için düşük maliyetli bir yemek için kırk dolar yeterlidir. Bunu düz bir görünümde olmayacağı bir yere yerleştirin ve paraya ihtiyacınız olmadığı sürece kullanmaktan uzak durmaya çalışın.

Yedek telefon şarj cihazı ve harici pil

Hepimiz dışarıdaydık ve sonra aniden telefonumuzun öldüğünü fark ettik. Bu sorun, bakkal alışverişinde bulunuyorsanız bir rahatsızlık olabilir, ancak evden bin mil yoldaysanız, şehrinize geri dönmeyi zorlaştırabilir. Otomobiliniz ölürse telefonunuzu şarj etmek için otomobilinizde kalan yedek bir telefon şarj cihazı ve ekstra harici bir pil getirin. Bu planlama bazılarına aşırı düşmüş gibi hissedebilir, ancak telefonunuz bir kaza veya suç durumunda yardım almanın en iyi yoludur. Muhtemelen ölme şansını azaltmak için sürerken telefonunuzu şarj cihazında tutabilirsiniz.

Önemli iletişim numaralarının yazılı listesi

Sonsuz ekranlar ve bilgiler çağında yaşayabiliriz, ancak bazen yazılı bir not hayati olabilir. Çoğu insan artık bir veya iki sayıyı ezberlemiyor, çünkü çoğunlukla bunları yazmak zorunda değiliz. Ne yazık ki, telefonunuzun çalındığı, ölü olduğu veya çalışmadığı kaba bir noktaya girerseniz, şarj cihazınıza ve ekstra pilinize rağmen önemli sayılara erişemezsiniz. Geç kalmanız durumunda bir acil durum veya iki, sigorta şirketiniz ve işvereninizin numarası ekleyin. Umarım, bu listeye ihtiyacınız olmaz, ancak eğer yaparsanız sahip olmak iyidir.

Ekstra bardak ve su şişeleri

Birkaç tam su şişesi ve dört temiz ve boş plastik bardak makul bir önlem. Su içebilir, bir yarayı temizlemek için dökün, aşırı ısınan birini veya başka bir yararlı şeyden inanılmaz bir şekilde kullanabilirsiniz. Lütfen bunları acil durumların dışında kullanmayın ve onları temiz tutun.

Atıştırmalıklar!

Yemek bir zorunluluktur! Sürüş sırasında munch için atıştırmalıklara sahip olmak güzel olsa da, herhangi bir yerde mahsur kalırsanız rafa dayanıklı yiyecekleriniz de olmalıdır. Bu yiyecek bir kutu kraker ve biraz fıstık ezmesi olabilir veya sarsıntılı gibi daha saygın bir şey anlamına gelebilir. Neyse ki, ana yollarda kalırsanız, onlara ihtiyaç duyacak kadar açlıktan ölme şansınız çok azdır veya hiç yoktur, ancak acil durumlarınızda tutmak iyidir.

Yedek yastık ve battaniye

Konfor önemlidir! Çoğu sürücü, yanlışlıkla direksiyonda uyuyabileceklerini düşündükleri bir zaman olduğunu itiraf ediyor. Yolun kenarını veya kalabalık bir araç otoparkına çekmek ve bu kadar yorulursanız kestirmek çok daha güvenlidir. Bir yastık ve battaniye bu konuda yardımcı olabilir ve sizi tekrar keskin ve uyarabilir. Bunlar, kışın bir yere seyahat ediyorsanız ve otomobiliniz yıkılıyorsa da yararlı olabilir. Bu malzemelerle sıcak tutmak hayati olacaktır.

İlişkili

Kasabaya veya ülkeye gittiğiniz için güvenli bir yol için hazırlanmanın 3 yolu, yol gezileri ailenizle, arkadaşlarınızla veya önemli diğeriyle zaman geçirmenin müthiş bir yoludur. Yol gezileri, gezginlerin ülkenin farklı bölümlerini ve hatta dünyayı görmelerini sağlar. Ama gitmeden önce, olmanız çok önemlidir…
25 Ekim 2022in “Konuk Postası”

Bir aile yolu için alabileceğiniz ilk 5 konforlu kullanılmış otomobiller, kros yolculuğuna çıkacaksanız, yanınızda hangi otomobil alacaksınız? Bize sorarsanız, bir Toyo alacağızTa Camry. Neden? Niye? Basitçe söylemek gerekirse, piyasada hiçbir sedan konfor, güvenilirlik, yakıt ekonomisi ve uygun fiyatlandırmanın daha iyi bir kombinasyonu değildir…
24 Şubat 2021in “Konuk Postası”

Yaz Yolu Tripseven’de gaz korumanın 10 basit yolu Gaz fiyatları düşmüş olsa da, ekonomi para harcama konusunda daha iyi hissetmemizi sağlamadığından eminim. Ancak, Orijinal Sürdürülebilir Yaşam Rehberi olan çiftçilerin Almanac’ı (kim bilen?
18 Mayıs 2009 “Konuk Postası”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post