Köln Müzik Kutlaması

Maceracı Kate’de sallanan bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Yeni Yıl 2014 döndüğünde, bu yıl Almanya’yı ziyaret edeceğime inanmadım. Tam olarak ne kadar yanlıştım! Ağustos ayına kadar Leipzig, Wilhelmshaven, Bremen, Hamburg, Lübeck, Berlin, Potsdam ve son olarak Köln ve Brühl’i ziyaret ettim. Berlin hariç, hepsi benim için yeni destinasyonlardı.

Köln kutlamalarımı yazımı kapattı – bu son etkinlik için Köln Müzik Kutlamalarını Meininger Hotels’in desteğiyle ele alacağım.

Yerel olarak anlaşıldığı gibi Köln’e-ya da Köln’i kontrol etmek için dört günüm vardı.

Köln ile tanışın

Köln bana çok sayıda Cambridge, Massachusetts’i hatırlattı. Yürüyüş yaparak etrafta dolaşmak için süper kolay olan banliyölerin yanı sıra, daha sakin, iş odaklı mahallelerle serpiştirilmiş eğlenceli restoranlar vardı.

Alternatif Berlin? Hayır, Köln!

Yeşil, yapraklı ağaçlar şehir bloklarını cüce. Eğlenceli, geometrik mimari hakimdir. Bisikletler sokakları, Almanya’da olduğu gibi yönetiyorlarsa, bununla ilgilenmiyorsanız, mükemmel bir U-Bahn (Subway/Tram) sistemi var.

Köln hakkında sevmediğim tek şey, WiFi’nin bulmak gerçekten zor olması. Gerçekten sahip olan bağımsız bir kafe keşfetmek olağandışı. Meininger otellerinin hepsi sınırsız ücretsiz wifi var, hala gün boyunca kapalı ve bu yüzden Starbucks çok sona erdi.

Kölner Dom veya Köln Katedrali, dünyanın en büyük dini binalarından biri, UNESCO Dünya Mirası ve gerçekten şaşırtıcı bir mimari başarı. Herkesin söylediği kadar harika.

Dom’da tam bir resim denemesi için bizi izlemeye devam edin.

Diğer büyük vurgu? Lindt Çikolata Fabrikası. Fabrika, Schokoladenmuseum’un (Çikolata Müzesi) bir parçasıdır ve çikolatanın gerçek bir zamanda yapılmasını görebilirsiniz. (Evet, ücretsiz örnekler var !!)

Dürüst olmak gerekirse, Çikolata Müzesi gerçekten dikkatimi çekmedi, ancak Lindt fabrikasını görmek için çok heyecanlandım. Burada bir Instagram videosu yaptım:

Gerçekten… burada bulmalısın.

Çikolata Müzesi’nde bir kafe var, aynı zamanda sıcak çikolataları bir pipetle servis edilirken (ve samanın beni öldüreceğine inanmaya devam ettim!) Lezzetli oldu.

Köln Müzik Festivali

Köln Müzik Festivali’nde ne bekleyeceğim konseptim yoktu. Hayatımda hiç müzik kutlamasına gitmedim. Cehennem, hayatımda neredeyse hiç şovlara gittim!

Konserde görmek için kime ödediğimi anlıyor musun? Backstreet çocuklar. Baharat kızları. Janet Jackson. Guster’i üniversitede gördüm, ancak bu benim okulumda oynadıklarından beri. Michael Jackson’ın Londra’da performans sergilediğini görecektim, ancak maalesef olmadı. Oh, bir Moby şovuna bir kez bilet kazandım, bu eğlenceliydi.

Bu… dürüst olmak gerekirse.

Herhangi bir yolla karşı karşıya değilim. Asla benim işim olmadı. Bu yüzden bir festivalde nasıl davranacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Kalabalık sörfü kadar çamurun yanı sıra ilaçlar da olacak mıydı?

Köln değil, öyle değildi! Ağustos olmasına rağmen, hava durumu esas olarak büyüktü ve yağmurluydu (o Kuzey Avrupa iklimi gibi olmalı). Konserlerin çoğunda Kölner, denim ve deri ceketler kullandı, sadece takıldı, Kölsch biraları içti ve müziğe yerinde boping yaptı.

Çoğu zaman şöyle görünüyordu:

Korkutucu değil. Tuhaf değil. Tercih ettiğim şeyi yapabilirim, tam burada çevrimiçi olduğumu ve kalabalığın içine girmediğimi ve gerçekten de buraya ait olduğum gibi göründüğüm gibi yapabilirim.

Dört günlük program boyunca her türlü konser gördüm. Bunlardan birkaçı, kırmızı boğa markalı pavyonun yanı sıra özgürdü; Diğerleri küçük, özel hissi veren çubuklardaydı; Diğerleri çok daha büyük mekanlarda sahne aldı. En büyük isim? Kelis (ne yazık ki kaçırdım!).

Köln Müzik Kutlaması ile ilgili en güzel şey, belirli bir türdeki melodiler için bir paket satın alabilmenizdir. Üç konser içeren 45 EUR (56 USD) masrafları seçtim.

Dans paketinden tercih ettiğim grup? Inc. bir “dans” sanatçısı hakkında düşünülmüş olsalar da, müzikleri daha çok şeylerin ortam/soğuk tarafındaydı. Bunların hızlı bir videosunu burada inceleyin:

Ve Inc kadar büyük, konserlerin sonuna yakın gördüklerimle karşılaştırıldığında hiçbir şey değildi: rap. Alman rap. Alman rap “dikkatsiz fısıltıya” ayarlandı.

“Kapa çeneni,” bu adamlar performansı tamamladığı için yarı fısıldadım Liz Lemon tarzı. Gerçekten, Alman rapinin dikkatsiz fısıltıya ayarlandığını gördükten sonra, müzikal yaratıcılığın tepesine ulaştınız.

Yani, M’den sonray Köln’de deneyim bir gösteri ucube miyim? Gelecek yıl beni Coachella’da keşfedeceğinizi, çölde herkesin en iyi Duds Metropolitan Outfitters’ın sunduğu rastgele alternatif gruba yazacağınızı belirtmem.

Ama – mükemmel bir zaman geçirdim. İlk başta bu konuda ihtiyatlı davrandım, ancak atmosferin gerçek bir parçası olmanın yanı sıra rahatlatıcı sonunda sona erdi.

Köln’e geliyorsanız, bu konser etrafında planlamaya çalışın. Ücretsiz etkinliklere yeni çıkmış olsanız bile, bu mükemmel müzikten birkaçını duymaya değer.

Nerede kaldım – Meininger Hotel Cologne

Yaşlandıkça, yurt günlerimin numaralandırıldığını o kadar çok fark ediyorum. İyi bütçe otellerinde daha çok tek alanlara yöneliyorum. Meiniinger otelleri kesinlikle bu gereksinimleri şekillendiriyor – metropol gezginlere hitap eden bütçe planı otelleri. Berlin, Amsterdam ve Londra dahil olmak üzere Avrupa genelinde 10 şehirde.

Meiniinger Hotels, Muts Like Celebrations kampanyasının bu ayağına sponsor oldu, bu yüzden şehirde geçirdiğim süre boyunca Meininger Cologne’da kaldım.

Benim alanım küçük ve basit – bir ikiz biraz daha büyük ancak bir çift, bir (çok yontulmuş) masa ve sandalye yanı sıra duş ile kişisel bir banyo.

Ne zaman ucuz bir alan istiyorum, bu benim gereksinim tüm – bir yatak, bir masa, bir duş, bir tuvalet ve ücretsiz wifi.

Teknik olarak bir otel olmasına rağmen, Meininger Cologne’un da yurtları var. Yurtlardan beri ya da belki de genç ve iyi seyahat eden müşterilerinden beri, gerçekten bir pansiyon hissine sahiptir-bir kutlama hosteli değil, ancak ortak bölgelerde takılmakta rahat hissedebileceğiniz bir yer.

Ve sadece iki Euro için Kölsch biraları dolu büyük bir buzdolabı. (Yanlışlıkla alkolsüz bir bira seçtiğim gerçeğine beni uyardığı için personele çok teşekkürler. Ha!)

Meininger Cologne mükemmel bir konumda da-çok sayıda restoran, dükkan ve kafeler ve aynı zamanda bir dizi U-Bahn durakları için basit bir kazanç erişimi var. Vapiano’yu, Alman suçlu keyfini vurmanızı öneririm-tezgahta sipariş verdiğiniz eğlenceli ve rahat bir İtalyan restoranı ve önünüzde pişirirler.

Götürmek

Köln’de mükemmel bir zaman geçirdim. Almanya’ya veya Benelux bölgesine bir gezi planlıyorsanız, bu şehri görmek için birkaç gün içinde yapışmayı düşünün – eğer sadece o muhteşem çikolata fabrikası için!

Temel Bilgi: Köln Müzik Festivali, aka C/O Pop Festivali, her Ağustos ayında yer alır. Büyük şovlar ücretsizdir, istediğiniz her türlü şovdan bilet satın alabilirsiniz ve aynı zamanda bir müzik türünde birkaç gösteri için yapabileceğiniz paketler de vardır.

Kölner Dom’u ziyaret etmek ücretsizdir, ancak zirveye tırmanmak için 3 EUR (4 USD) maliyeti. Eğer formda değilseniz zorlu bir tırmanıştır.

Schokoladenmuseum’u (Çikolata Müzesi) ziyaret etmek 9 EUR (11.27 $).

Meininger Hotel Köln’deki oranlar küçük single’lar için 38 EUR (48 USD) ve çift odada iki kişi için 46 EUR (58 USD) başlıyor. Yurtlar 14 EUR (18 USD) başlar. Bu maliyetler bulabileceğim en düşük maliyet olsa da, bu kadar ucuz olmaları olağandışı bir durumdu ve çoğu tarihin en düşük oranlardan yaklaşık% 50 daha maliyetli olduğunu keşfettim. Köln’deki diğer otelleri burada keşfedebilirsiniz.

Her türlü seyahatin yanı sıra müzik kutlamasının yanı sıra seyahat sigortası kapsamını satın almanızı öneririm. Ne çılgın bir şeyin ne olabileceğini asla anlamıyorsunuz ve seyahat gibi bir şey yaparsanız ve çamurda incinirseniz sizi ekonomik olarak koruyacaktır. Dünya göçebelerini önermenin yanı sıra kullanıyorum.

Festivaller, kurşun ortağı Expedia ile ve Meininger otelleri ile birlikte bütçe gezginleri tarafından size getirilir. Tüm görüşler, her zamanki gibi, kendim.

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post