Brandywine Valley Yol Gezi Seyahat Planı

Brandywine Vadisi’nin on iki mil uzunluğunda, Pennsylvania’nın Kennett Meydanı’ndan Wilmington, Delaware, kısa görünebilir, ancak sahne, müzeler ve konaktan gerçekten zevk almak dört gün sürer Du Pont ailesinin. Tabii ki daha kısa sürede fermuar yapabilirsiniz, ancak eğer yaparsanız, kaçırdığınız şeyler için geri dönmek istediğinizi göreceksiniz. Bahar görkemli, ama yaz ve sonbahar da bu yemyeşil ortamda güzel.

Brandywine pitoresk byways web sitesi sizi burada önemli cazibe merkezlerine yönlendirebilir, ancak dar bükme ülke yollarını açmaya ve kaybolmak için biraz zaman harcamaya hazır olun. Bu iyi çünkü manzara çok çarpıcı ve Philadelphia’dan sadece birkaç dakika uzakta bir East Coast devletinin böyle kırsal mutluluk sağlayabileceğine hayret edeceksiniz.

Ama “konaklar? Kendinize söylüyorsun. Doğru! Çocuklarım küflü eski evleri kontrol etmek isteyecekler. ” Tekrar düşün.

Philadelphia’dan geldik, güneye Winterthur Müzesi ve Bahçeleri’ne yöneldik. Çocuklarınız, özellikle özel çocuk bahçesi ve sadece çocuklar için gezileri ile Brandywine pitoresk yollarla sevecekler, açık bir tramvayda dolaşmanın eğlencesinden bahsetmiyorum bile. Kim büyülü bir ormana direnebilir? Bir peri yazlık ve taş labirent, büyük bir kuş yuvası ve gençler için çok daha fazla zevk ile üç dönüm. Çocuklarıyla seyahat eden bir anne, tüm gezilerin annesine “Winterthur’da bir kafeterya var ve muhtemelen orada çocuğunuzun sevdiği şeyler bulacaksınız. Ama öğle yemeğinizi getirmek isterseniz, iç mekanda veya piknik evinde yiyebilirsiniz. ”

İçeride, Mommy erken Americana’nın olağanüstü koleksiyonunun bir gezisini alırken, baba ve çocuklar “dokunma odasında” takılabilirler. Müze, kesinlikle küçük eller için sınırsız olan birçok müze ekranından farklı olarak, 1750’lerden bir salon, 1830’lara dayanan genel bir mağaza ve hatta sömürge mutfağını yeniden yarattı. Oynayın giyin ya da bir çay partisi pişirin ya da büyük büyükannenin oynadığı oyuncaklarla oynayın.

Nerede kalınır

Kennett Square, Pennsylvania’da Standart Otellerden Özel Tatil Kiralamalarına kadar Aile Dostu Konaklama Birimleri Stay22.com:

Hagley Okulu

Ancak Winterthur’un ana evi ve bahçeleri ile durmayın, E. I. Du Pont’un ailenin patlayıcı toz üreterek müthiş servetlere tırmanmasına başladığı yakındaki Hagley Müzesi’nde durmayın. Arkadaşı Thomas Jefferson, genç Amerikan hükümetine çok fazla silah tozu satabileceğini öne sürdü. Hiçbir şey havaya uçmazsınız, ancak belirli bir yaştaki çocuklar, patlayıcıların yapıldığı küçük binaları görmekten ve işçilerin dere boyunca üflenmemesini umuyorlar. Makineler, her türlü şeyin nasıl çalıştığını gösteren bir eller koşar ve bir tepede, toz fabrikasından güvenli bir şekilde uzakta, tek odalı bir okul binasına göz atabilirsiniz.

Hagley DuPont Otomobil VMB

Tekerleklerle her şeyi seven çocuklar, şimdi Du Ponts tarafından kullanılan otomobilleri, atlı bir teslimat vagonundan ve bir Conestoga vagonundan eski çiftlik ekipmanlarına ve sportif du Pont Motorcar’a sergilemek için kullanılan ahırla heyecanlanacak. Hagley’de de görülecek bir konak var, küçük bir konak, ama gerekçesiyle diğer şeyler çok daha çekici.

Hagley’i yürüyerek dolaşabilirsiniz ya da mülkü kapsayan bir tramvay alabilirsiniz. Belen evinde, okul binasının karşısındaki küçük bir kafeterya temel ve ekonomik öğle yemekleri sunmaktadır.

Ardından, kapsayıcı meşeler ve lale ağaçları ile dolambaçlı yoldan, Pennsylvania sınırından Longwood Bahçeleri’ne kadar kırsal alandan ve lale ağaçları ile takip edin. Küçükler çiçeklerle büyülenmemiş olsa bile, koşacak çok fazla alan olacak ve müzik ve ışığa dans eden birçok sofistike çeşmenin takılarına direnemeyecekler.

Longwood ev avlusu

Bir mühendis olan Pierre Du Pont, Du Pont şirketini modern dünyaya getirdi, ancak hizmet sorumluluklarına rağmen, Las Vegas ses ve ışık çeşmelerinden önceki yıllar da dahil olmak üzere bu çeşmeler de dahil olmak üzere Longwood’un her ayrıntısını denetledi. Sofistike 4 dönümlük Konservatuar, ödül orkidelerini ve bilim kurgu hayranlarının görmek isteyeceği bazı düpedüz garip bitkileri gösteriyor. 1920’lerde olduğu gibi döşenmiş Longwood tasarımcısının mütevazı evi, küçük çocukları taşıyor olsa da, görülmesi uzun sürmez ve vatandaş kedilerin erdemine sahip değildir. 2001 yılında National Geographic Traveler, Longwood’a “Amerika’da ömür boyu elli yerden biri” sağladı.

Tekrar güneye doğru ilerlerken, Du Pont Klanının çeşitli üyelerinin neden Brandywine Vadisi’ne yerleştiğini görmek kolaydır. Zengin doğal çekiciliği doğal olarak rahatlatıcıdır. Bol park bisiklet, yürüyüş ve piknik davet ediyor. Doğa hakkında çok daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, çocukların dinozorlara çekileceği Delaware Doğa Tarihi Müzesi’ne. Otomobillerini “sürdüklerinde” yıprandıklarındanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post