Charlotte, Kuzey Carolina’da

Aile Eğlencesi Evimiz, geçen yıl iki kez Charlotte, Kuzey Carolina’ya gitti. House’dan iki kez kısa bir sürüş ve yarım saat ve yolda görülecek çok şey var. Tercih edilen Güney Carolina yol kenarındaki cazibe olan Gaffney Peachoid’in yakınında durmayı seviyoruz. Gençler asla yeterli olamaz!

Charlotte’da konaklama

Charlotte şehir merkezinde kalmak cazip olsa da, şehir merkezinin hemen dışındaki bir otel keşfetmek size paradan ve gönül rahatlığı tasarrufu sağlayacaktır. Biz Hilton Charlotte I-77 Güney tarafından Home2suites kaldı. Maliyet doğru, yanı sıra yeni, temiz ve kesinlikle güvenli oldu. Bir gece, çocuğum ve gece yarısı geri döndüm, yanı sıra dostça bir yüzle geri karşılandık. Mekanlar süitlerdir, bu nedenle aile için en genç paketi ve oyun da dahil olmak üzere çok fazla alan var. O zamandan beri Bank of America Arena’da da bir etkinlik için kaldık.

Nerede kalınır

Charlotte, North Carolina’da geleneksel otellerden Kişisel Tatil Kiralamalarına kadar aile dostu konaklama birimleri Stay22.com:

Discovery Location Science’da bir sığınak inşa ederken mühendislik hakkında bilgi edinmek.

Charlotte’a bir gecelik gezi için seçim yapabileceğiniz çok şey var. Şehrin kalbinde fantastik, uygulamalı bir cazibe olan Discovery Location Science Museum’da zamanımızın harika bir teklifini harcamayı seçtik. Kişi tüm günü hızla burada geçirebilir. Gençler, sığınak geliştirmek için yumuşak plakalar, muşamba ve blokları kullanarak mühendislik üzerinde uygulamalı bir ekran sevdiler. Düşünürler alanı, gençlere sahte bir adli tıp laboratuvarında çalışma imkanı ve çevrimiçi bir gerçek deneyimi insan vücudunu kontrol etmelerini sağladı. Aynı şekilde birinin sandalyeye oturabileceği bir oyun alanını sevdiler ve hidrolik yardımıyla diğeri sandalyeyi havaya kaldırabilir. Bir yağmur ormanı ekranı, hayvanlarla karşılaşmamızı sağladı ve Leonardo Davinci’nin çalışmalarında seyahat eden bir ekran bize icatlarının rekreasyonlarını görme imkanı sağladı. Hediyelik eşya dükkanı da aynı şekilde bir vurgu, bilim eğitmenimi diğer yarım kimya temalı “Çirkin Noel kazak” satın aldım.

Hidrolik sandalye Discovery Location Science’da önemli bir hit.

Discovery Location Science’da keşfetmek ve keşfetmek için çok şey var.

Discovery Location Science’da bir denizanası kontrol etmek.

Çocuğum Discovery Location Science’daki Yağmur Ormanı Ekranındaki Halat Köprüsü’nden Yöntemini Yapıyor

Charlotte’da alışveriş

Charlotte, her ikisi de High End (kahvaltınız için Tiffany & Co da dahil olmak üzere Southpark Mall’da keşfedilecek) ve vintage payı var. Charlotte’da tercih ettiğimiz mağaza uykulu şair antika alışveriş merkezi. Bu mağazada saatlerce mutlu bir şekilde kaybolabilirsiniz. Farklı satıcılar tarafından kiralanan ayrı tezgahlar olarak ortaya konan, sıradışı kitaplardan Coca-Cola temalı öğelere, vinil albümlere, Barbie’ye, Noel veya çay setlerine kadar temalar vardır. Hatta tuhaf ile başa çıkmak için anlaşma yapabilirsiniz!

Hayır, Charlotte’a biraz tarih olmadan toplam. Midtown ile geçerken Kraliçe Charlotte heykelini incelemek için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.

Charlotte’da yemek

Kızarmış tavuk, kızarmış yayın balığı, yakalar ve Mert’in kalbinde ve ruhundaki yamalar.

Fakat Charlotte’daki gerçek muamele, endişelendiğimiz kadarıyla Mert’in kalbi ve ruhtur. Midtown’daki bu Spirit Food Restaurant’ta pişirilen şey için her gün iki saat süreceğim. İçeride yürürken, sıcak bir şekilde karşılandınız ve küçük bir masaya oturdunuz; Rahat bir restoran. Duvarlar, Broadway Show oyuncularının yanı sıra şehre gelen ve Mert’te yiyen sanatçılarla kaplıdır. Guy Fieri tarafından imzalanan bir poster bile var ve bu her zaman harika bir işaret.

Kızarmış yayın balığı ve kızarmış tavuk kombinasyonunu öneririm, çünkü neden seçelim? Her ikisi de hafifçe dövülmüş ve o kadar tamamen pişirilir ki kabarık yayın balığı ağzınızda erir ve etin kümes hayvanlarının sağına düşer. Gençler kenarlarımın yanı sıra eko-friendlies ve yamsları seçtim, gençler girişleri olarak seçtiler: Mac, peynir, patates püresi ve çevre dostu fasulye. Her konuk, bal tereyağı ile kendi minyatür harika mısır ekmeği alıyor. Mmm! Bir kutuya binmek zorunda kalsanız bile, tezgahın üzerine dizilmiş ev yapımı keklerden birini örneklemeden ayrılmayın!

Benim özel harika mısır ekmeği somunum, Bal Tereyağı ile, Mert’in Kalbinde ve Ruh’ta servis edildi.

Aynı şekilde, 1963’ten beri bir sebepten dolayı süren bir aile restoranı olan Embses Spoon’un Barbekü’nü seviyoruz. Geleneksel barbekü ve yanlar, yani hane halkındaki herkes bir şeyler keşfedebilir ve bankayı kıramaz. Aile dostu ve sürekli lezzetli!

Charlotte’a bir yolculuk, kaçamak arayan hane halkları için bir zorunluluktur. Uygulamalı müzelerle, buyinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post