Dinozorlardan daha iyi… Kelebekler, tarantulalar ve hamamböceği çeken hanehalkları

hanehalkları dinozorlar üzerinde böcekler seçiyor. Böceklerin gnashing, insan yiyen dişleri yoktur, ancak kıllı bacaklar, parlak renkli kanatlar ve hatta kötü görünümlü dişler de dahil olmak üzere kendi çekiciliği vardır.

Böcekleri görmek için en son ve en büyük yer olan kelebek evleri ABD’nin etrafında yayılıyor. Kelebeklerin kanadığı, nektarın yudumladığı ve her yıl sayısız konuk işinin tadını çıkardığı kapalı tropikal cennetlerin 40’ından fazlası var.

Fotoğraf kredisi: Sharon Cybart

Westminster Colorado’nun Kelebek Pavilion ve Böcek Merkezi, Denver Worldwide Havaalanı’ndan basit bir yolculuk. Dünyanın dört bir yanından ithal edilen 700’den fazla kelebek, konservatuarlarının asfalt yollarının etrafında tamamen özgür uçuyor. Ziyaretçiler sadece kelebekler değil, aynı şekilde kanatlı böcekler için yiyecek ve barınak sunan bitki toplama ile aynı şekilde tedavi edilir.

Ekstra “Crawl-a-See‘ Em ”çok bacaklı her şeye adanmıştır. Gençler, Şili RoseHair Tarantula olan Rosie’yi tuttuklarında bir heyecan ve tamamen ücretsiz bir çıkartma elde ediyorlar. Evdeki böceklere inanılan böcekleri alan ebeveynler, Madagaskar tıslama hamamböceği sevmeyebilir, ancak gençler hamamböceğindeki deliklerden gelen fantastik tıslama gürültüsünü duyarlar. Kırılganlar, bastonlar, geyik böcekleri ve akrepler de benzer şekilde yaratır.

Bir kelebeğin ortaya çıktığını görmek kadar az şey muhteşem. Missouri, St. Louis yakınlarındaki Sophia M. Sachs Kelebek evi, 8.000 metrekarelik konservatuarda yumurtadan çıkmayı bekleyen çok sayıda Chrysalis ile dolu pencereleri görüyor. 1000’den fazla kelebek için tutulmanın yanı sıra, tropik ortam aynı şekilde 150’den fazla farklı tropikal bitki türü.

Ekran salonları, Dünya ile ilişkili her zaman değişen şovları ve telefon ettiği böcekleri eve çağırıyor. En iyi kapının en iyisi, gençler 30 metrelik bir tırtıl heykelinin yanı sıra bazı fantastik kaçış fotoğrafları için kameralarıyla hazırlanan ebeveynler.

Dünyanın en büyük kısa vadeli kelebek ekranı Frederik Meijer Bahçeleri ve Michigan, Grand Rapids’teki heykel parkında yer almaktadır. Her bahar bahçe, tropikal konservatuarlarında tamamen özgürce uçmak için Orta Amerika kelebeklerinin yanı sıra en belirgin oryantal ve Güney’i geri getiriyor. Birçok kelebek evi ve sergi gibi, sergi ile birlikte her hafta hane halkları için özel etkinlikler sunarlar.

Konservatuar, çiçeklerden nektar içen kelebeklerin yakından manzaralarını sunmaktadır. Çocuklar bir kelebek bir burun veya omzuna inmeyi seçtiğinde kıkırdar ve ebeveynler bir ömür boyu fotoğraf şansını alırlar.

Bir kelebek evindeki sıcaklık 70 ve yıl boyunca 78 derece Fahrenheit arasında kalır ve soğuk, karlı kış mevsimi aylarında da son derece önemli bir yer haline gelir.

Bunu kelebeklere ve diğer böceklere yakınlaştırmak için başka bir yöntem yoktur. Yakın ve kişisel, bir kelebek (ve hatta bir tarantula), ev kaçamaklarını unutulmaz kılar.

İlişkili

İlkbaharda Cincinnati: Krohn Konservatuarbutterfly meraklılarında kelebek şovu, Krohn Konservatuarı’nda yıllık kelebek şovunu görmek için Cincinnati’ye yıllık bir göç planlamalıdır. Her yıl yeni bir tema içeriyor; Sıklıkla temalar belirli bir ülkeden kelebekleri sergiliyor. 2012’nin şovu, 24 Haziran ile birlikte “Wings of Harmony: Dünyanın Kelebekleri”.
20 Mayıs 2012 “Konuk Postası”

Ohio’da kalmanın yanı sıra oynayın Park Lodgesjoing, tüm belirtilen park sistemlerine tamamen ücretsiz kazanç erişimini sağlayan bir avuç belirleyerek, Ohio’nun yanı sıra Ohio ziyaretçileri, yürüyüş, bisiklet, tekne, kamp ve Yöntemlerini Orta Batı’nın büyük bir parçasında oynayın. Yetmişten fazla parktan fazla park, dokuzunun devlete ait locaları vardır-bunların 2 tanesi…
5 Ekim 2011 “Konaklama”

Miami’yi ziyaret etmek yanı sıra beyaz uyumlarda bit havanagentlemenler ve saman şapkalar sokaklarda dolaşıyor, geleneksel bir Latin veya Afro-Küban ritmi ile titreşen müzik vitrinlerden dökülüyor ve Küba kahvesi, kızarmış domuz aroması da döküyor Kızartma kümes hayvanları havada olduğu için. Bu sadece “Küçük Havana” olabilir, Miami’nin bir yerleşimi,…
16 Eylül 2019in “Plaj Tatilleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post