Köfte, Brezilya Barbekü ve 2 İlginç Uçuş

Şimdi resmen yılın 2. yarısındayız! Tam olarak buna ne dersin. Yakında şüphesiz dükkanlarda Noel tasarımları göreceğiz.

Bu arada, en iyi haftayı yaşıyoruz. İyi arkadaşlardan, yeni restoranlarda ziyafetlerden ve o zaman en iyisini görür, bir rüya gezisine çıkıyoruz. Umarım haftanız da harika bir haftandır. Bu konuda her şeyi duymak istiyoruz, bu yüzden yazının altındaki yorumlarda bize vurgularınızı anlatın.

Bu akşam Smaggle.com’un keyifli varoluşundan Carly ile süsleniyoruz. İş için Sydney’de kaldı, bu yüzden onu hamur tatlısı bir şölen için çıkardık. Seabay’deyiz – hamur tatlısı bir organizasyon – yanı sıra oldukça dolu bir his bırakacağımızı hissediyorum!

Geçen hafta Bondi’de olduğumuzu düşünerek bu resim kümesine bakıyorum. İPhone’umda bir resim patlaması çektim, bu da basıldığınız ve telefonunuzda kamptanı tuttuğunuzun yanı sıra dakikada bir milyon atış alıyor [ed. dakika başına yaklaşık 300.]-iPhone’unuzla Lightning’in fotoğraflarını çekmek için çok sevilen özelliklerimizden biri.

Bu GIF’i fotoğraflardan çıkarmaya karar verdim, bu yüzden cep telefonunuzda GIF üreten kutlama partisi uygulamasını (1.29 $) kullandım. Parlak, değil mi? Yaptığım için çok mutluyum – sonuçtan gerçekten çok memnunum.

Bu gece Sydney’in Double Bay’ındaki Char & Co’dayız. Yeni kışlık menüslerini incelemek için buradayız. Char & Co, standart bir Brezilyalı barbekü restoranı olan Brezilyalı bir Churrasco’dur (“Shoo-Has-Co” olarak telaffuz edilir). Et her zaman yavaş kavrulmuş ve her zaman lezzetlidir.

Burada denediğimiz her şeyden son derece memnunuz, ancak bu bit sarı yüzgeçli orkinos mide civiche’yi bir kısa con’da servis ediyorum. Elbette mikro bitkilerden bahsetmeyi hatırlamamalıdır.

Yakında Char & Co. değerlendirmemize dikkat edin!

Bayan Romantizm – bir kez daha – dışarıda olduğu kadar bugün de dışarıda. Liman, biraz soğuk olmasına rağmen bugün özellikle ışıltılı görünüyor. Opera barının patronlarına bakarak opera evinden bu görünümü suçlayamıyorum.

Bugün Orange, NSW deneyimimizi paylaşacağımıza inandık. Sydney’den Batı’dan Turuncu’ya 3 saatlik harika bir sürüş, bu yüzden sadece bir hafta sonu için oradaysanız, zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanız gerekiyor. Bu yüzden, kare 3’ünüzü alırken ve kasabanın kendisinin sunabileceğini alarken, beyaz şarap zamanınızı en üst düzeye çıkarabileceğiniz turuncu için 48 saatlik bir kasırga kılavuzu yaptık.

48 saatlik Portakal, NSW kılavuzumuza göz atın.

Bob’un Jugernauts’tan ve AU Review’dan Chris tarafından düzenlenen açılış #Ketchup etkinliğine davet edildik. Palmer St, Darlinghurst’da yakın zamanda yeniden açılan Darlie Laundromatic (şimdi kapalı) olan bir konumun var. Mükemmel bir vibe ile inanılmaz sevimli, bu küçük çubuk kesinlikle denetlemek için bir tane.

Sandalı şaraplardan gelen ışıltı lezzetli – bu eğlenceli gece için diğer tüm catering gibi. Elbette Bob’u ve Chris’i görmek mükemmel, ancak aynı şekilde bazı yeni iyi arkadaşları tatmin etmek de.

Her nasılsa, Bob ve Chris’in en iyi çabalarına rağmen, Bayan Romance bu sabahın erken saatlerinde hala Sunrise’daki görüşleri inceliyor. Botanik bahçelerindeki bu pergola benim yeni evim olurdu – ancak çatı eksikliği bir sorun olabilir. Yine de güzel, değil mi?

Bugün bir başka erken başlangıç ​​- bir his olduğum şey için Brisbane’ye gidiyoruz, olağanüstü bir yolculuk olacak. Biz sadece Brisbane’deyiz (kelimenin tam anlamıyla 24 saat) kardeşim ve orada çevrimiçi olan ailesini yakalamak için. O zaman Broome’a ​​batı uçarken bir erken başlangıç ​​daha!

Amerika Birleşik Devletleri’nde Trans-Pasifik İyi Arkadaşlarımıza bir baş sallama: 4 Temmuz Bugün-Kendine Güven Günü. İşte bu sinir bozucu İngilizlerle bağları kesmeyi kutlamak için ve 1776’da tüm bu yıllara geri dönen yeni başlayan Amerika’yı kutlamak için. Umarım orada herkes harika bir gün geçirir.

Biz sadece bir gün boyunca Brisbane’deyiz, ancak hala en iyi şekilde yararlanıyoruz. Redcliffe Yarımadası’ndaki su tarafından, manzaralar çok huzurlu. Benim kardeşim ve onun büyüleyici yarısı ve çocukları ile uzun bir süre geçirmek için mükemmel.

Ve yine kapalıyız. Batı Avustralya’nın kuzey batısında Broome’a ​​5 saatlik uzun bir uçuş. Neden uzun süre sorabilirsiniz. 5 saat bir uçuş değil. Qantas uçuş ekibinin son derece cana yakın ve yararlı olmasının yanı sıra, her zamanki gibi en iyi seyahat arkadaşı olan Bayan Romance, bu uçuş hakkında hiçbir şey çok eğlenceli değildi.

Arkamdaki adam tepsisini uçuş boyunca hokkabazlık yapmakta ısrar etti, öndeki kadın çoğunluk için koltuğunu uzattı, koridordaki 50 (?) Hanehalkı, gençlerinin iPad oyunlarını oynamasına izin vermenin harika bir kavram olacağına inanıyordu. Hacim tam [bip, bloop, Ching-clang-bang-bu sadece benim aklımdı], aynı zamanda kahvaltı bile yapmadığımız zaman öğle yemeği için kümes hayvanları köri seçtim.

Afedersiniz. Rant bitti.

Yine de, Broome’a ​​inmeye geldiğimiz gibi uçaktan manzara – iyi – kendiniz görebilirsiniz. Hatta uçaktan Balinaların 2 bölmesi bile! Bir yaşam hedefi daha geçti.

Broome’da yerden aşağı manzara bile gökyüzünden birinden çok daha muhteşem! Tam olarak bu gün batımına ne dersin – Cord Plajı’nın nedenini görebildiğim kadar popüler.

Kablo plajı olağanüstü bir yerdir. Kum yaklaşık 4 km boyunca körfezin etrafında uzanır, ancak düşük gelgitte su yaklaşık 500m’ye gider, eğim çok sığdır. Yüzen insanlar, su dizlerinin üzerinden bile önce dışarı çıkmak zorundalar. İnanılmaz.

Broome’un Instagram resimlerimizin çok daha fazlası için bu alanı izleyin. Önümüzdeki 2 hafta boyunca, National Geographic ile bir seferde Darwin’e yelken açan Hint Okyanusu’na gideceğiz. Bekleyemiyorum. Aynı şekilde sizin için broome’umuzu da alacağız.

Bu arada, haftan nasıl oldu? Hiç bir uçağın penceresinden inanılmaz bir şey gördünüz mü? Bize yorumlarda söyleyin!

Mr ve Mrs Romance tarafından Instagram tarafından görüntüler: @Mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.Butcher – Bayan R’nin Insta hesabı ve @angrybastard elbette!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post