Tatilde Geocaching

Uydu teknolojisindeki ilerlemeler, sosyal medya ve Groundspeak Geocaching iPhone uygulaması sayesinde, ev eğlencesi olarak coğrafi işleme, popülerlik kazanıyor. Evet, topluluğunuzdaki tüm önbellekleri keşfetmekten ve hatta bir veya iki günlük gezide hazine aramasını keşfetmekten keyif alabilirsiniz. Ancak ev tatili yapmak için bir sebep olarak coğrafi işleme ne olacak? Aileler için yol gezilerinde, VacACHEN ™ ‘de devam eden arayış yapıyoruz.

Pendleton, Oregon

97801 posta kodunda listelenen 200’den fazla geocaches, Pendleton, Oregon’un mükemmel bir ev yolculuğu yapmasının sadece bir nedenidir. Portland’a sadece 209 mil, Spokane’den 206 mil, Seattle’dan 284 mil ve Boise’den 221 mil uzakta olan Pendleton, her türlü aile için herhangi bir basit sürüş. İzin sonunda tarihi zengin maliyet etkin bir mahalle ile yöntem boyunca birçok güzel sitenin ve coğrafi işleme maceralarının tadını çıkarın. Bölgedeki geocaches, Oregon ve Lewis ve Clark parkurları da dahil olmak üzere tarihsel olarak önemli manzaralar sunmaktadır.

Black Hills, Güney Dakota

Güney Dakota’nın Kara Tepeleri, milyon dönümlük oyun alanına dağılmış geokaşlara sahiptir. GeoCaching.com’da, 995’ten fazla coğrafiaş, Fast City’nin 100 mil içinde belirlenebilir ve birçoğu küçük çocuklu hane halkları için erişilebilir (bunların 400’ü Fast City’nin 20 milindedir). Güney Dakota’da coğrafi işleme yaparken, eski altın maddeleri, kayalık çıkıntılar ve vahşi yürüyüş parkurları kontrol edebilirsiniz. Biraz sert yürüyüş yapmak istiyorsanız, tepelerde yüksek “aşırı” coğrafiaşları keşfedebilirsiniz.

Lincoln City, Oregon

Lincoln City, Oregon sadece plajla ilgili değil! Lincoln City, üç yılı aşkın bir süredir Geocaching’e dahil edildi ve ayrıca GPS birimlerinin rehberliğine sahip insanlar için daha fazla şey keşfetme şansı var. Lincoln City’deki geocaching etkinlikleri yıl boyunca gerçekleşir ve her etkinlik biraz farklıdır (onu zor ve eğlenceli tutmak için). Mağazalardan veya endikasyonlardan cevap toplamak bir seçim ve bölgesel mağazalardaki “olağanüstü yarış” televizyon programının yanı sıra parkların bir dönüşü de başka bir seçenek olabilir. Lincoln City’nin farklı özelliklerini vurgulayan geocoins, altı ayda bir üretilir ve bir başlangıç etkinliğinde veya daha sonra kazanılabilir. Şubat ayındaki son etkinlik, 300 madeni paradan birinde olasılık için 215 kişi çekti.

Charlotte, Kuzey Carolina

Charlotte, Kuzey Carolina’da Geocaching için birkaç farklı seçenek sunulmaktadır. 307 dönümlük doğal arazide, ABD Ulusal Beyaz Su Merkezi’nde “Eco Trekking” adlı bir coğrafi işleme programı var. ”Bir GPS sistemi ve bir Eco trekking geçişi satın aldıktan sonra pasaport sağlanır. Charlotte Tarih Müzesi de aynı şekilde bir geocache evi ve keşfettiğinizde deneyiminiz üzerinde mükemmel bir duraktır. Charlotte Motor Speedway bölgesindeki NASCAR Onur Listesi olması durumunda “Damalı Bayrak Hazineleri” adlı bir önbellek. Charlotte’un da bir coğrafi işleme kulübü var; Etkinlikler ve programlar hakkında daha fazla bilgi için kulüp web sitesine bakın.

Highland Forest Park, Syracuse, New York

New York, Syracuse yakınlarındaki 2.800 dönümlük Highland Orman Parkı, hem yerliler hem de turistler için önemli bir alandır. Park, kışın bozulmamış kros kayağı ve kışın kar ayakkabısı ile bilinmektedir; Bununla birlikte, kar eridiğinde, yürüyüş, ata binme ve coğrafi işleme önemli olaylardır. Yabancılar parka gider ve coğrafi işleme yerlerini kurar; Yol noktaları sepetlerle işaretlenir ve önbellekleri ve önbellekleri keşfetmek için bir GPS gerektirir.

İlişkili

Ev tatillerinde son modelin vacacentine gitmek, yolda coğrafi iştir. Ülkenin en büyük yüksek teknoloji ürünü hazine avındaki hane halkları için yol gezileri ile vacachen gidin.
11 Haziran 2010 “Geocaching”

Tatilde Geocaching Hanehalkı tatillerinde son model yolda coğrafi iştir. Haneler için yol gezileri hala Vacachen’de ve ülkenin en büyük yüksek teknoloji ürünü hazine avında oynuyor.
18 Ağustos 2010 “Geocaching”

Orijinal GeoCachef’e Yol Gezisi Bir geocacher iseniz, orijinal stok haraç önbelleğini (GCGV0P) keşfetmenin coğrafi işlemenin kutsal kasesi gibi olduğunu anlıyorsunuz. İşte önbellek açıklamasından bir alıntı: 3 Mayıs 2000’de, Delorme Topo ABD’yi içeren Dave Ulmer tarafından bu son derece bu bölgeye beş galonluk bir konteyner konuldu,…
30 Mayıs 2015in “Geocaching”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post