Maceraperest Kate halka açık çıplak

maceracı Kate bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Halka açık olmak, düzenli olarak yapmaya hazır olduğum bir şey değil, ancak İstanbul’da standart bir hamam ya da Türk banyosu deneyimlemem gerektiğini biliyordum!

Bu ortak banyo tesisleri Türkiye’de bir kurumdur. Standart bir hamam banyo, ağır hizmet tipi bir vücut ovma ve sabunlu bir masaj içerir. Petrol masajları ve gün spa tedavileri gibi ek hizmetler vardır, ancak birçok insan sadece temel üç hizmete bağlı kalır.

Çok düşük maliyetli için hamam yapabilirsiniz-20 lira (12 $) düşünün-ancak sadece İstanbul’un turistik mahallelerini terk ederseniz, elbette. Bu benim ve bana katılmak için bir karar veren hostelden benim için iyi bir fiyat gibi geliyordu, şimdiye kadar Aussie Ginge olarak bilinecek eğlenceli ve spritely bir gal.

Bununla birlikte, genel tembellik, tipik olarak olduğu gibi paradan tasarruf etme arzumuzu yendi ve mahallemizdeki en ucuz hamam için yürüdük, Sultanahmet Tramvay durağı, “Türk Banyosu” nun karşısında, devasa neon turuncu harflerle yazılmış “Türk Banyosu” .

Hostelde kalan bir İzlandalı kız bana bir gün önce onun hamam deneyimini anlatıyordu. Metro’yu rastgele bir mahalleye götürdü, bir hamam buldu ve orada tek yabancı kadındı. Orada birkaç kadın gibi bir mayo giydi.

Beğendi mi? Onu sevdi – bayan ona bir wedgie verdiği noktaya kadar, popo yanaklarını ovalayabilmesi için.

Bu benim için yaptı. Hamam için bir kontrolde bir macera olması gerekiyordu!

Birinci Bölüm: Çıplak Olmak

Aussie Ginge ve ben bizim giriş ücretini (biraz rahatsız 50 lira veya 29 $) ödedi ve bizim mayo olarak değişti. Her birine küçük bir kırmızı ve beyaz ekose havlu, etrafımıza sarılacak kadar büyük verildi.

Ve sonra Hammam hanımı bize bir göz attı ve başını salladı.

“Mayo yok.”

Yok canım? Ama İzlanda kızı –

“Mayo yok. Hiçbir şey giymeyin. ”

Tamam o zaman. Aussie Ginge ve ben mayolarını kaybettik ve Hamam lobisine, kaplamak için ihtiyaç duydukları şeyleri zar zor kaplayan küçük kırmızı ekose havlulara doğru dolaştık.

“Beni takip et.”

Onu Hamam’ın kadın bölümüne sıcak, buharlı odalardan oluşan bir labirent aracılığıyla takip ettik.

Hammam hanımı bize baktı, gülümsedi ve tek kelime etmeden, havluları doğal olarak bir kutudan bir doku koparacağı kadar çekti.

YOLMAK! YOLMAK!

Ve beklenmedik bir şekilde Aussie Ginge ve ben bayan bizim için oturmak için havluları yere koyarken tamamen çıplak duruyordu.

Peki. Hostelden yeni arkadaşınızla takılmak garip oldu.

AG ve ben taşan bir havzanın her iki tarafında oturduk ve her biri bir kova verildik. Ve böylece Hamam deneyiminin birinci bölümüne başladı, banyo: sıcak suyu toplamak ve buharla dolu bir odada otururken kendinize dökmek.

Hamam ortalama ihtiyatlı Amerikalıya gelebileceği kadar tuhaf, hiç tuhaf ya da tedirgin değil. 30 dakika boyunca rahatladık, dünya seyahatlerimiz hakkında sohbet ettik ve kendimize sıcak su döktük.

İşte o zaman masaj bayanlar bizim için gönderildi.

İkinci Bölüm: Ovma

AG’nin masözü daha önce bizden havluları koparmış olan bayandı, sadece şimdi bir bikini giyiyordu. Ancak leydim sadece bikini dipleri giyiyordu – bazıları kolaylık için söyleyebilirdi, ama buna ikna oldum çünkü evrende önümde sallanan şeylerden oluşabilecek bikini tepesi yok!

Victoria’nın Sırrı’nda bir sütyen saleslady olarak yazlarım bana bir kadının sütyen boyutunu sadece bir bakışla doğru bir şekilde ölçmek için ömür boyu süren bir yetenek verdi. Bu bayan, benim tahminime göre 42F idi ve bir cheesecloth çuvalında sarkan iki kavundan farklı değildi.

Şimdi sırılsıklam havluumu masaya koydu ve midemde uzanmamı söyledi. Beni sola çevirdim ve panikledim.

Sola dönersek, kesinlikle bir noktada doğrudan yüzüme bakacak olan tehlikeli göğüsleriyle karşı karşıya kalacağımı belirtti.

İdeal dönersek, doğrudan Pal Ag’ın popo çatlağına bakacağımı gösterdi.

Sola döndüm ve gözlerimi sıkıca kapattım.

Bir sonraki adım vücut ovma idi. Bayan bir pul pul dökülme eldiveni giydi ve yüzümün her yerine sert ovuldu. Yeouch. Onlarca yıl ve onlarca yıllık yabancı ciltlerin her gözenekini ovuyormuş gibi hissetti.

Geçmişte vücut ovma yaşadım ve özellikle yoğun bir pul pul dökülme seansının sonucu her zaman aynı-yapışkan gri-kahverengi deri topakları birlikte yuvarlandı. Bunu oturduğumda görmeyi bekliyordum – ve nefes nefese kaldım.

Cildim siyah, dalgalı kirli, ölü ciltlerle kaplıydı. Gerçek bir pul pul dökülme böyle görünüyor! Tanrım – cildimde ne kadar kir vardı?! Geçen hafta Meksika’dan geçen hafta Ürdün’den gelen bu kir geçen yıl Kamboçya’dan, on yıl önce İrlanda’dan mıydı?!

Biz çok kiriznull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Grenada halkıGrenada halkı

Grenada hakkında 10 büyüleyici şeyler, nefes kesici derecede zengin bir iç mekan, güzel plajlar ve lezzetli yiyeceklerle kutsanmış güzel bir adadır. Ancak burada insanlar lezzet adasını bu kadar benzersiz kılan