TNN: Umman’da İngilizce göstermenin nasıl bir şey

Herkese merhaba,

Yakın tarihli bir göçebe ağ etkinliğinden bir video daha paylaşmak istedim. Bu tamamen “Umman (ve Güney Kore) ‘de İngilizce göstermenin nasıl bir şey olduğu”.

Umman, insanların ziyaret etmek için yerleri listelemesini hızla artıran gelişmekte olan bir seyahat hedefidir. Son birkaç yıldır dünyanın en güvenli destinasyonlarından biri seçildi. Nicole, Mentor İngilizce iken 7 yıl sürdüğü için Arabistan İnci Evi’ni aramak için yeterli şanslı oldu.

Aynı şekilde Liv …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu yazı sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin blog yayınlarını ödüllendirmek için erişim sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, blog kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu yapan seyahat indirimlerine ve daha fazlasına erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha uygun hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, ancak sevdiğiniz kapsamlı seyahat malzemelerini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu gönderiye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm inanılmaz avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post