Güzel bir şarap, konuşan bir konser ve Melbourne geçen hafta küçük blogunu

alıyor annem gibiydi: kısa ama tatlı! Ayrıca son derece doluydu… bu artık annem benzetmemle gerçekten çalışmıyor.

Sydney’in Pazartesi günü resmi tatilinde, yapmamız gereken her şey sadece 4 güne girdi, bu asla kolay değil. 5 gün kolay değil, bu yüzden 4 saçma. Yine de yaptık ve işte sonuç.

Umarım bu haftanın Instagram günlüğünde memnun olursunuz. x

Bu hafta Pazartesi olarak da hizmet veren çılgın bir Salı günü, Bayan Romance ve ben, hafta ortası piknik için iyi ve gerçekten zamanını seçtik.

Bana göre bu tam olarak Salı günleri olmalı: bir şişe şarap, biraz peynir ve böyle bir manzara.

Kırmızı şarap, Yeni Zelanda Pinot Noir’in olağanüstü bir örneği olan Wither Hills’ten. Marlborough bölgesi kırmızı şarap çok iyi.

Şarabın tadını çıkarmanın kolay yöntemleri nedeniyle Wither Hills’i seviyoruz. “Zamanın önemli olmadığı zamanlar” şarap görüşünü kucaklıyorlar. Şimdi tam olarak böyle hissediyoruz, çılgın bir günün sonunu görüyoruz.

Bu sabah Bayan Romance ve ben Balmain’in şeritlerini keşfediyoruz. Burada çok sayıda sevimli eski ev var – Bayan R’nin kapı fetişinin başka bir maçına getirildi. İlginç eski kapıların fotoğraflarını çekmeyi seviyor. İyi fotoğraf çekiyorlar, söylemeliyim. Bence onlara bir kitap yapmalı.

Smaggle.com’dan Bayan Romance ve Carly, önümüzdeki hafta sonu için çok heyecanlanıyor. En yeni küçük blog büyük kampanyalarında ilk ve Melbourne’de başlıyor.

Bazı provalarını dinliyorum ve bence bu atölye çalışması henüz en iyisi olacak!

Bugün gerçekten çok heyecanlıyız.

Küba’daki mesajlarımızdan bir diğeri Travel Idol sitesi Ytravel blogumuzda yayınlandı! Bunların hepsi Küba’da olduğunuzda gidecek yerler ve hangilerinden kaçınılacak. Hikayeyi burada kontrol edin.

Küba’da olmayı çok sevdik. Harika bir yer.

Ytravel ile ilgili konuk kısa makalemize destekleyici bir parça olarak, orada zamanımızın bir görüntü yayınını da bir araya getirdik. İşte Küba Post’tan kartpostallarımız.

Bayan Romance, Panel’de dikkat çeken Grubunun ilk Ingage etkinliği için konuşması istendi. Bu, dijital alanda nasıl çalışılacağı ve blogcuların nasıl çalıştığı hakkında eğitimsel bir konuşmadır. çok ilginç!

Görüntü Açık Grubun Instagram Feed’in izniyle.

Dikkat çekenler, dün gece Ingage etkinliğindeki olağanüstü performansı için bu güzel çiçekleri Bayan Romance’e gönderdi.

Ne yazık ki, Melbourne ve küçük blogu Big Workshop’a gittiği için onları memnun etmek için şehirde değil. Çok fazla çiçek aranjörü değilim (her zaman nasıl yapılacağını öğrenecek başka bir şey!) Ama bence burada tamam yaptım!

Bayan Romance bu sabah çok erken kalktı (bu uzun gölgelere göz atın!) Küçük blog büyük seminerinden önce. Carlton’daki parka ve güzel Royal Sergi Binası’na gitti.

Ve onlar kapalı! Bayan Romance ve Smaggle Little Blog Big Melbourne’da işlerini yapıyor! Ve ortada Ispyplumpie.com’dan güzel Liz! Ne kadar eğlendiklerine bakın. Bu arada Sydney’de evde kaldım.

Fotoğraf I Spy Plum Pie’nın Instagram Feed’in izniyle.

‘Evde sıkışmış’ dediğimde işler o kadar da kötü değil. Ve ben yalnız değilim – bugün bu küçük karakterle arkadaş oldu!

Yoğun bir Pazar gününden sonra dünkü küçük blog büyük oturumundan sonra, Bayan Romance, Smaggle, Ispyplumpie.com’dan Liz ve Tahlimeredith.com’dan Tahlia, Fitzroy’daki tüm iyi şeylere bir şişe gül ve munch yapmak için zaman buldu. Bira bahçesi. Yemek için yeterince iyi görünüyor, değil mi?

Sydney’de bulutlar indi ve benim için ıslak bir Pazar gecesi olacak gibi görünüyor…

Kısa haftanız ve – şüphesiz – daha kısa hafta sonu nasıldı? Bize yorumlarda söyleyin!

Bay ve Bayan Romance tarafından Instagram üzerinden görüntüler: @MrandmrSromance, @hairromance, @Christina.Butcher – MRS R’nin Insta Hesabı ve @angryBastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post