Savannah

Maceracı Kate’de üç gün nasıl geçirilir bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Savannah, uzun bir hafta sonu keşfetmek için en iyi yer ve Savannah’da üç gün mükemmel. Küçük bir şehir, bir sürü yaya olarak görebilirsiniz ve sadece bir yerden bir yere yürümek, manzaraların kendileri kadar eğlenceli!

Güzergah blog makaleleri benim bir evcil hayvanım – görünüşe göre blogcular onları çok sık yanlış yapıyor gibi görünüyor. Williamsburg’a göz atmanızı söyleyen birçok blogcu New York güzergahını nasıl yazdığını söyleyemem! O zaman git Central Park’a bakın! O zaman Soho’da alışverişe git! O zaman Empire State Binası’na bakın! Hiçbir gerçek New Yorker bunu tavsiye etmez…

Ancak bu, mantıklı ve iyi zamanlanmış ve mükemmel çalıştığından emin olmak için hizmet verdim. Savannah benim için özel bir yer ve benim kadar sevmeni istiyorum.

Bir şeyi bilin-bu üç günlük seyahat planı demir kaplak değil. Mektuba bu seyahat planını takip etmezseniz dünya patlamaz.

Savannah’ı kontrol etmenin birçok önemli kısmı burada açıkça belirtilmiyor: şehri işaret eden birçok kareyi keşfetmek. Bununla birlikte, tarihi bölgede yürüyorsanız, karelere sürekli vuracaksınız. Her kareyi özel kılan şeyleri görmek için zaman ayırın!

İçindekiler

Birinci Gün: Savannahmrs ile tanışın. Wilkes’in yemek odası
Jones Caddesi’ni ve çevreyi keşfedin
Forsyth Park’ı ziyaret edin
Bölgenin dükkanlarını keşfedin
Galeri Espresso’da öğleden sonra bir pick-up alın

Broughton Streetdinner’daki Dükkanları Alligator Soul’da keşfedin
Dead of Night Tour’a git

İkinci Gün: Otelinizde veya yakındaki bir kafede Savannahhave Kahvaltısı’na daha derine inin
Tarihi bir evi gezin
Collins Quarter’da Öğle Yemeği
Nehir kıyısını ve şehir pazar alanını keşfedin
Olde Pink House’da akşam yemeği
Jen’in ve Friends’te İçecekler

Üçüncü Gün: Otelinizde kahvaltı veya yakındaki hızlı bir ısırık ile şehirden çıkın.
Savannah mimari gezisi alın
Jepson Sanat Merkezi’ne göz atın
Günün arka planında öğle yemeği fırın
Seçenek 1: Bonaventure Mezarlığı’nı ziyaret edin
Seçenek 2: Tybee Adası’nı ziyaret edin
Vinnie Van Go Go’da Akşam Yemeği

Savannah’da nerede kalmalı
Savannah’da dolaşmayı unutma!
Savannah için Temel Bilgi
Savannah adlı işletmeye gittiniz mi? Bu listeye ne eklerdiniz?

Birinci Gün: Savannah ile tanışın

İstediğiniz zaman uyan ve ışık yiyin. Öğle yemeğinde hayatınızın yemeğini geçiriyorsunuz ve ne kadar beklemeye hazır olduğunuza bağlı olarak erken tarafta olabilir.

Bayan Wilkes’in yemek odası

Gezegendeki tüm zamanların en sevdiğim restoranlarından biri! Bayan Wilkes’in yemek odası, büyük ortak masalara güney spesiyaliteleri sunmaktadır. Saat 10:30-12: 00 arasında sıraya girin. Çizgi günün erken saatlerinde oluşur. Bir keresinde 10: 30’da sıraya girdim ve 11: 30’da oturdum, bu yüzden dikkatle planladığınızdan emin olun.

Kate tavsiye ediyor: Kızarmış tavukları bomba! Ve bu sevimsiz patates püresi cennettir. her şeyi dene. Burada her şey harika.

Jones Caddesi’ni ve çevreyi keşfedin

Jones Street, Savannah’daki en güzel evlere ev sahipliği yapıyor. Etrafta dolaşmak, ağır Bayan Wilkes öğle yemeğinizden yürümek için harika bir yoldur!

Forsyth Park’ı ziyaret edin

Güney karelerden aşağı inerek, yolda Mercer-Williams House’da duraklayarak. (Eğlenceli Gerçek: Monterey Meydanı’nda, evin önünde bir sinema filmi çekilirken, o zaman sakin Jim Williams film ekibinden hoşnutlandı, bu yüzden çekimi durdurmak için evinden devasa bir Nazi bayrağı astı. Çalıştı .)

Parka çarptığınızda, çeşme şehrin sembollerinden biridir. Ayrıca, parkı çevreleyen evler, çok daha fazla olmasa da Jones Caddesi’ndeki evler kadar güzel!

Bölgenin dükkanlarını keşfedin

Yol boyunca sevimli dükkanlarda durarak kuzeye doğru pitoresk rotayı geri al. Tarihi bölgenin güney kısmı, bir balık iki balık (hediye ve ev eşyaları), Satchel (inanılmaz el yapımı deri ürünler), kitap bayan (kullanılmış kitaplar) ve çikolata (zanaat çikolataları) gibi bazı özel dükkanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Galeri Espresso’da öğleden sonra bir pick-up alın

Bu iddialı kahve dükkanı bir içecekle sessiz bir mola vermek için iyi bir yer. Ayrıca çarpıcı bir kek seçimi var.

Broughton Caddesi’ndeki dükkanları keşfedin

Savannah’daki en sevdiğim dükkanım, Paris temalı ev eşyaları ve hiç ihtiyacınız olduğunu düşünmediğiniz büyüleyici şeyler satan Paris Pazarı; Savannah’ın baharat ve çay değişimi de dahil olmak üzere birçok kişi var. Tüm zamanların en sevdiğim hediyelik eşyalarından biri kazınmış bir cam şişe finullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post