15 KARCASSONNE, FRANSE’da performans gösterilecek en iyi şey [Carcassonne’da önerilen gün gezileri ile]

Yakında Fransa, Carcassonne’a seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? Önerilen turlarla Carcassonne’de performans gösterilecek şeyler hakkında aşağıdaki önerilerimize baktım!

Héctor J. Rivas
Carcassonne, Fransa’da bulunan bir tepe kasabasıdır. Ortaçağ kalesi için anlaşılıyor. Tarihsel gerçeklere ve şeylere giriyorsanız, Carcassonne sizin için idealdir! Bu kasabanın bizim için sahip olduğu duvarlar, surlar ve mimari olarak muhteşem binalardan etkilenecek. Video kameranızı getirmeyi hatırlamayın, çünkü burada göreceğiniz her şey son derece pitoresk!

Okuyabileceğiniz diğer makaleler:

Carcassonne, Fransa’da Hafta Sonu Programı: Fransa, Carcassonne’de tam olarak 3 gün nasıl geçirilir

Paris, Fransa’da sahne alınacak 7 şey

Dinard, Fransa’da sahne alınacak 15 şey

Brittany & Normandy, Kuzey Fransa’da kısa molalar

DIY Avrupa Seyahat Rehberi: Güzel, Fransa

İçindekiler

Fransa, Carcassonne’de yapılacak 15 şey yapılacak 15 şey

1. Chateau et remparts de la de carcassonne
2. La Porte d’Aude
3. Tarihi müstahkemli karcasson şehri
4. Cathar Kaleleri
5. Konum Gambetta
6. Konum Carnot
7. Anma Evi (Maison Des Memoires)
8. Chapelle Notre Dame de la Sante
9. Jardin Du Calvaire
10. Merkez Culturel de la Memoire Combattante
11. Abbaye de Caunes Minervois
12. LA Kooperatif Koleksiyon Ceres Franco
13. Notre Dame Du Cros
14. Le Pont Vieux (Eski Köprü)
15. Le Parc Australien
İngiltere’den Fransa, Fransa’ya nasıl gidilir

Fransa, Carcassonne’de yapılacak 15 şey yapılacak 15 şey

1. Chateau et remparts de la de carcassonne

Fotoğraf: Twojtowicz cc by-sa 2.0
Kesinlikle görülmeye değer. Turistler kesinlikle surların etrafında yürümekten memnun olurlardı. Kasabanın yanı sıra onu çevreleyen kırsal bölgenin olağanüstü bir manzarasını göreceksiniz. Bu cazibe için giderseniz, bir gezi kılavuzu yerin tarihi hakkında ne olursa olsun tartışacaktır. Ayrıca, siz buradayken, kaleye gitme olasılığını kaçırmayın! Karcassone kaçamağınızı tamamlayacak!

Önerilen Tur: Carcassonne Şehri Kişisel Kılavuz Gezisi

2. La Porte d’Aude

Fotoğraf: Frédéric Chateaux cc by-sa 2.0
Bu muhteşem girişle duvarlı bir şehre girin! Buraya gitmek için, biraz yürüyüş yapmak zorundasınız, ancak kesinlikle buna değer. Girdiğinizde, inanılmaz bir manzarayla sersemletileceksiniz! Ancak, girişin kendisinin zaten bir manzara olduğunu hatırlamayın!

3. Tarihi müstahkemli karcasson şehri

Alain Bonnardeaux
Sadece bölgede yürümek tamamen ücretsiz ve buna değer. Ancak içeri girmek istiyorsanız, biraz para ödemelisiniz. Buraya giderek, bu alanda dükkanlar, restoranlar ve uzun haftasonunuzu unutulmaz kılacak barlar olduğu için çok şey yapabilirsiniz.

Önerilen Tur: Toulouse: Carcassonne Günü Gezisi

4. Cathar Kaleleri

Fotoğraf Steve Collis CC tarafından 2.0
Asla en ortaçağ Fransız kalesinden birine gitmeyi hatırlamıyor. Tarihi ve kaleleri seven tipseniz, bu yer kesinlikle sizi büyüleyecektir. Siz buradayken, aynı şekilde ata ve taşıma sürüşü yapabilirsiniz. Cathar Kalesi’nin bir tepenin tepesinde bulunduğu için, ondan manzara gerçekten çarpıcı, turistlerin burayı kaçırmaması için bir neden daha.

Önerilen Tur: Kale ve Surlar Skip-the Betet

5. Konum Gambetta

Son derece muhteşem bir park. Bu park gerçekten sakin ve çocuk dostu. Evinizle veya arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız, o zaman gitmeli ve sadece birkaç dakika bile burada kalmalısınız.

6. Konum Carnot

Fotoğraf: Jeremy Eades cc by 2.0
Bu meydan, eski şehrin merkezinde bulunur. Gitmek için ideal bir restoran arıyorsanız, buraya başlamalısınız. Çok sayıda restoran ve aralarından seçim yapabileceğiniz kafeler var.

7. Anma Evi (Maison Des Memoires)

Burası şair/yazar Joe Bosquet’in evi. Bugün, eski evi şimdi arşivler ve sergiler için kullanılıyor. Memorial House’a girdikten sonra fantastik ekranlar sizi karşılayacak. Joe Bosquet’in hayatının yanı sıra işleri de keşfedeceksiniz. Kesinlikle ziyarete değer!

8. Chapelle Notre Dame de la Sante

Fransa, Carcassonne’da küçük bir şapel. Dikkatli bir şekilde gözlemlemenin yanı sıra etrafa bakmayacaksanız, bu ‘sevimli’ şapeli hızla kaçırırsınız. Ancak gördüğünüzde, bu küçük şapelin neler sunabileceğini görün. Gitmen kesinlikle buna değer.

9. Jardin Du Calvaire

Bu bahçede özlem duyduğunuz huzurunu yaşayın. Güzel ağaçların yanı sıra fantastik heykelleri görün, örneklerden biri çarmıha gerilmenin eğlencesidir. Eğer Carcassonne, Fransa’daysanız, bu bahçeye sadece bir dakika bile buna değer.

10. Merkez Culturel de la Memoire Combattante

Bu müzede eski üniformalar ve Fransız güçlerinden eserler gibi olağandışı koleksiyonlar bulun. Çok fazla bilgi keşfedinnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Köln Müzik KutlamasıKöln Müzik Kutlaması

Maceracı Kate’de sallanan bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler! Twitter’da paylaş Facebook’ta Paylaş Pinterest’te Paylaş E -posta