Houma, Louisiana

Houma’daki aile dostu Mardi Gras, Louisiana gerçekten Mardi Gras’ın neyle ilgili olduğu. Çağdaş New Orleans’ın çıplaklığı ve halka zehirlenmesi değil, bunun kesinlikle başka bir tatil türünde bir yeri var. Bunun yerine, geçit törenlerinden, yiyecek ve kutlamaların tadını çıkaran birkaç nesil hane. Birkaç yıl önce Houma’ya gerçekten ev dostu olacağını kontrol ettiğimde şüpheliydim. Ama hala seansta, boncuklar, kral pastası ve yiyeceklerle tamamlanan eski okul Mardi Gras’ı keşfetmekten hoş bir şok oldum, ancak tüm aile için kesinlikle eğlenceli.

Terrebonne Parish’te, New Orleans’ın güneyinde yaklaşık bir saatlik sürüş, Houma daha küçük bir şehirdir, ancak kalabalıklar hala nasıl parti yapılacağını tam olarak anlıyor ve geçit törenleri de ayrıntılı. Cajun yemekçilerinin kalori alım gereksinimlerini karşılayan hiçbir şey olmadığı için beslenme uzmanınızı evde bırakın. Her ne kızarmış, parmakla yalan söyleyen ve sıra dışı. Timsah ortak bir menü ürünüdür ve kuruluştan kuruluşa yaygın olarak değişir.

Yerliler gibi geçit törenlerine, şölen ve içerek ve sonra başlamak için beklerken kamp yaparak hazırlanın. Tüm kasaba şenliklere katılır, hizmetler kapalıdır ve bebeklerden büyükannelere olan herkes büyük partiden hoşlanır.

Nerede kalınır

Houma’da Standart Otellerden Kişisel Tatil Kiralamalarına kadar Aile Dostu Konaklama Birimleri Stay22.com:

Eğer gidersen:

Boudreau ve Thibodeau’nun Cajun Cookin ’
Haşlanmış deniz ürünleri için gidin, devasa kovalarda sağlanır ve gazete kaplı masalarda ev tarzı servis edilir. Tavşan güveç, kerevit krem ​​sosu, kurbağa bacakları veya boğulmuş timsah (veya kaplumbağa) alabileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için eve dönen arkadaşlarınız için bir menü almaya değer.

Big Al’ın Deniz Ürünleri
Daha fazla Cajun mutfağı, yayın balığı, kerevit, timsah, karides ve istiridye gibi bir dizi bölgesel lezzet keşfedeceksiniz. Charbroiled istiridye bir ev uzmanlığıdır.

Timsah Annie’nin Oğlu Bataklık Turları
Timsah Annie, bu bölümlerin etrafında bir efsane, bir Cajun doğa bilimcisi ve Omaha’nın vahşi krallığı Cajun tarzı bir kadın paylaşılan bir kadın. Hayvanat bahçelerine ve laboratuvarlara sunmak için günde 200 yılan kadar yakalayan Annie, birkaçı Disney’e filmler için teklif edilen su samurlarını da evcilleştirdi. Ayrıca devletin ilk Bataklık Teknesi Gezisi işini kurdu. Şimdi, çocuğu gezilere liderlik ediyor ve kanepede yılanları kaybeden ve bataklıklar için resmi güvenlik için hükümeti lobi yapan bir anneyle büyüyen istismarlarından bahsediyor.

İlişkili

Aileler için en iyi 10 kış kutlamaları, bu kış festivallerinden birinde kış sporları ve şenliklerinde zevk alıyor ve zevk alıyor. Bu yıl sadece en iyi 10 kutlama seçmek zordu, bu yüzden favorilerimizin çoğu büyüyor ve etkinlikler ekliyor. Bunlar 2011 için en iyi seçimlerimiz.
10 Ocak 2011 “Geçit törenleri”

Aileler için en iyi 10 sonbahar kutlaması kutlama sezonudur ve toplama ve foodie etkinlikleri ülke çapında yer alır. Peki, aile için gerçekten hangi kutlamalar hak ediyor? Bu yıl sadece 10 favori seçmek zordu ve favorileriniz hakkında açık olmayabilecek yorumları memnuniyetle karşılıyoruz…
1 Ekim 2010 “Geçit törenlerinde”

En İyi Havai Fişek ve 4 Temmuz etkinlikleri Americathe en iyi havai fişek ve 4 Temmuz etkinliklerinde – ülke çapında.
22 Haziran 2009 “Mevsimsel Seyahat”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post