TNN: Sorumlu seyahatle ilgili öneriler

Herkese merhaba,

Turist veya gurbetçi olarak ülkelerle nasıl etkileşime girdiğimizin sosyal olarak ve kültürel olarak bilincinde olmak, seyahat deneyimlerimizin ön saflarında yer almalıdır.

Bunun ne ima ettiğini açalım ve tam olarak nasıl daha iyi olacağına dair önerileri keşfedelim!

İşte video:

Konuşmacı hakkında

Sojourner White, “Sojournies” platformunun arkasındaki sosyal hizmet uzmanının yanı sıra çok konvansiyonlu bir gezgindir. Seyahat eğitimini ve kontrol etmek isteyen bin yıllık gezginler için motivasyonu iyileştirir ve i …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu kısa makale sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin PERK blog yayınlarına erişmesini sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde tamamen ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlamalarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu gereken özel seyahat indirimlerine erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sevdiğiniz kapsamlı seyahat malzemelerini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu kısa makaleye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm dikkat çekici avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post